Kontakta oss

Här finner du kontaktuppgifter till oss centralt och till alla olika affärsområden.

Kontoret

Telefon: 031-727 30 00
E-post: glc@glc.se

Öppettider – Administrationen:
kl 08:00 – 16:30

Besöksadress

GLC
Gårdstens Industriväg 6
424 38 Agnesberg

Postadress

GLC
Box 79
424 22 Angered
E-post: förnamn.efternamn@glc.se

Organisationsnummer:
757201-2594

Ledning 

Martin Salenius

Martin Salenius

VD

Ulrika Bodén

Ulrika Bodén

VD - assistent

031-727 30 22
ulrika.boden@glc.se

Ekonomi

Johan Hillerstig

Johan Hillerstig

Ekonomichef/IT

Fredrik Gander

Fredrik Gander

Business Controller

031-727 30 06
fredrik.gander@glc.se

Eva Johansson

Eva Johansson

Redovisning/Teamleader

031-727 30 04
eva.johansson@glc.se

Susanne Sandholt

Susanne Sandholt

Ekonomiassistent/Leverantörsreskontra

Adisa Kovacevic

Adisa Kovacevic

Ekonomiassistent/Kundreskontra

Kvalitè & Miljö

Roger Johansson

Roger Johansson

Miljö & Kvalitét/Trafiksäkerhetsansvarig

031- 727 30 30
roger.johansson@glc.se

Maria Hansson

Maria Hansson

Miljö & Kvalitetsansvarig

031- 727 30 32
maria.hansson@glc.se

IT & Affärsstöd

Tord Hansson

Tord Hansson

IT & Affärsstöd

031-727 30 10
tord.hansson@glc.se

Joanna Hjort

Joanna Hjort

IT & Affärsstöd

031-727 30 52
joanna.hjort@glc.se

Affärområden

Klicka på respektive bild för att komma i kontakt med våra olika affärsområden.

Läs mer om GLC flytt i vår broschyr Läs mer

Hur mycket möbler har du och vad kostar flytten?

Testa vårt volymberäkningsforumulär och få ett hum om hur stor volymen på din flytt är eller be om en offert direkt utan volymberäkning.